HTS :: O nas ... :: News :: The Himalaya Master :: Biblioteka :: Uniwersytet Himalaya :: Galeria
Multimedia :: Podcast :: Złoty Brzask :: Warsztaty :: Zajęcia cykliczne :: Kalendarz Ezoteryczny
Prezenty dla sponsorów :: Tablica Ogłoszeń :: Linki :: Kontakt :: Wpłać dotację :: Mapa Strony
» HTS » Prezenty dla sponsorów

Follow us on:
UNIWERSYTET HIMALAYA
NAUKI MISTRZÓW
Ezoteryczny Uniwersytet
Duchowy HIMALAYA
Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia duchowych studiów korespondencyjnych.
Po zarejestrowaniu będziesz otrzymywać dwa razy w tygodniu Duchowe Orędzie Himalajskich Mistrzów w postaci lekcji i wykładów.
Liczba studentów: 878
Zarejestruj się
Biblioteka Wiedzy Ezoterycznej - katalog
SATSANG on WEB
Himalaya Master - odpowiedzi na pytania Uczniów, Studentów
Zbiory nauk duchowych:
Sûtry: HRIDAYA (Apokryfy)
Udâny: PMH
Ćakramy
Tajemna Wiedza o Ćakramach - ośrodkach świadomości i duchowych mocy!
Jogasutra
Księga Jogi - Ryszi Patańdźali. Komentarze
Gematria
Mistyczna Numerologia
Kosmogram Gematryczny
Listy od Mistrza
Duchowe nauki i rady zawarte w listach od Himalaya Master do Uczniów
Gâthâ
Nauki wierszem, poematy i powiedzenia metryczne
Słownik
Himalaya Wiki
 
 


KSIĄŻKI, SKRYPTY, CD
PREZENTY DLA SPONSORÓW
Nowości:
Devanagari
praca zbiorowa
blok do ćwiczeń
kaligrafii sanskrytu
Czohanija 2008
Himalaya Tirtha Sangha
Pieśni duchowe, bhadżany, hymny wedyjskie, mantramy nagrane podczas Festiwalu Czohanija 2008.
Sukha Sutra
The Himalaya Master
Płyta CD, 42 afirmacje piosenki, które pomagają rozwinąć cechy bogactwa duchowego i materialnego.
Przekazy Mistrza Himalaya TOM 2
Himalaya Master
Perły Duchowej Wiedzy. Kolejne odpowiedzi na nurtujące pytania, porady i wskazóowki. Autor prostuje wiele zagmatwanych zagadnień z dziedziny Rozwoju Ducha, Jogi, Medytacji, Religii, Mistyki.
Aktualna lista prezentów
 
 
Licznik odwiedzin: 6552400
Ostatnia aktualizacja strony:
06-11-2022, 22:28
Sukha Sutra
Kurs Świadomości Dobrobytu
Autor: The Himalaya Master
płyta AUDIO CD wydana w języku
hiszpańskim na podstawie

bestselleru "SUKHA SUTRA"
autorstwa Himalaya Master

Czas nagrania: 62:45
Minimalna dotacja: 60 PLN (plus koszty wysyłki)
Nowa płyta audio "Sukha Sutra Kurs Świadomości Dobrobytu" to 42 afirmacje piosenki, które pomagają rozwinąć cechy bogactwa duchowego i bogactwa materialnego. Polecamy każdego dnia pracować z jedną afirmacją. Można słuchać w samochodzie i podczas snu. Weź życie w swoje ręce, podnieś poczucie własnej wartości, zbuduj w naturalny sposób optymizm życiowy i osiągaj sukces każdego dnia. Dwa dodatkowe utwory umacniają jeszcze bardziej Twoje poczucie bogactwa duchowego i materialnego.

Wokal: Inmaculada Ortiz
Słowa: Himalaya Master
Muzyka, wokal: Sebastian Kabir Forenc
Instrumentacja: Marcello Frajmowicz
Wydawca: Sebastian Kabir Forenc

Płytę można zamówić tutaj:
kontakt w Hiszpanii:
sukhasutra@himalaya-tirtha.org
telefon +34 617 884572
kontakt w Polsce:
hridaya@himalaya-tirtha.org
telefon (PL): +48 503 921204

Posłuchaj kilku przykładowych
utworów-afirmacji z tej płyty:7. Valgo mucho ... (PLAY)

Valgo mucho. Cuanto mas valgo, la gente me aprecia mas y aprecia mas mi trabajo. Jestem wartościowy. Im bardziej jestem wartościowy, tym bardziej ludzie cenią mnie i moją pracę. Jest to droga do osiągania wzrostu własnych dochodów. Wartościowi ludzie mają prawo do lepszego wynagrodzenia, do lepiej płatnej pracy. Twoja wartość przyciąga rodzaj Twojej pracy i wysokość płacy. Ceń siebie lepiej, wzmagaj swoją wartość.


8. Me gusta ... (PLAY)

Me gusta lo que hago y hago lo que me gusta. Lubię to co robię i robię to co lubię. Tenże afirm ma dwie części, z którymi możesz pracować osobno. Lubiąc to, co robisz osiągniesz z tego największą korzyść. Lubienie to energia miłująca. Bóg wynagradza tylko miłość. Uczucia i intencje jakie przydajesz myślom są ich siłą stwórczą.


23. Recibo dinero... (PLAY)

Recibo dinero por lo que soy. Pieniądze otrzymuję za to kim jestem. Zauważ swoją identyfikację. Jeśli myślisz: jestem tylko biednym robotnikiem, urzędnikiem lub sprzątaczką albo ubogą wdową, krewnym etc., to Twoja identyfikacja z tym określa Twój standard życia. Jeśli zidentyfikujesz się w taki sposób: "Jestem utalentowaną osobą zasługującą na bogactwo", to Twoje dochody znacznie wzrosną. Skończ identyfikację z ubóstwem, przesuń świadomość do klasy bogatych. Otrzymujesz wynagrodzenie za stopień swojej boskości. Jesteś osobą wartościową i godną bogactwa, dostatku.


42. Soy la verdad ... (PLAY)

Soy la verdad, el amor, la prosperidad y la alegria. Soy el reflejo de la plenitud de la divina abundancia. Jestem Prawdą, Miłością, Szczęściem i Radością. Jestem przejawieniem pełni Boskiej Obfitości. Bądź obfity we wszelkie wspaniałe cechy i właściwości. Są one gwarantem trwałości materialnych dóbr. Nefesz i Ruach to osobowość duchowa, silna w oddech życia (prańa) i silna w cechy duszy przejawiające się jak kwiaty na gruncie osobowości (apana).Chcieć to móc, a wierzyć to osiągnąć.

"Oto dewiza starożytnych mędrców i świętych, kwintesencja nauki o sile wiary, czyli sile umysłu we wszystkich religiach. Cały kurs 42 afirmacji zmierza do uczynienia z Ciebie świadomości funkcjonującej w pełni pomyślności i dobrobytu. Dostatek i dobroć zawsze idą w parze. Dzieci otrzymują od swoich rodziców wszystko dobre, co jest im potrzebne. Boscy rodzice, Ojciec i Matka, są wszechbogaci i stać ich na wszystko. Bóg ma moc spełnić każde życzenie ludzkiego dziecka. Tyle tylko, że ludzkie dziecko potrzebuje przekonać samo siebie o swej potrzebie i prosić uczciwie Boga o spełnienie swych życzeń w duchu i prawdzie. Potrzeba tylko wytrwale chcieć i dążyć, uczciwie i w zgodzie z sobą. Efekt jest zapewniony. BÓG DA TO, CO DOBRE, TYM KTÓRZY GO PROSZĄ.

Afirmowanie to druga strona medalu w podstawowej pracy odrodzicielskiej. Jest to kodowanie we własnym umyśle podświadomym, czyli wewnątrz swej duszy myśli, które mają za zadanie stworzyć dla nas nową, pomyślną rzeczywistość. Każdą bezużyteczną lub szkodliwą myśl można nazwać chwastem na polu naszego umysłu, a każdą myśl użyteczną i dobrą nazwiemy właściwą roślinką. Zobaczmy więc pole naszego umysłu i oceńmy czy są tam zasadzone ziarna myśli mogące przynieść pożytek nam samym jak i całej ludzkości? Zwykle u ludzi rosną na tym polu tak chwasty jak i dobre roślinki. Potrzeba tylko Ciebie jako ogrodnika, aby chwasty wyplewić, a wtedy ogród czy pole umysłu będzie miało właściwy wygląd i wyda właściwy dla nas plon.

Ponieważ pole umysłu stwarza pole ciała, czyli kreuje faktycznie twoje życie i zdrowie, warto dbać o jakość swego własnego myślenia. Myśl jest twórcza, a myślenie tworzy twoją rzeczywistość. Jest to jedna z podstawowych nauk całej tzw. wiedzy tajemnej. Czy chcesz więc mieć w życiu chwasty bólu, cierpienia, stresu, choroby czy też wspaniale roślinki pełne radości i szczęśliwości? Jeśli pozwolisz Bogu uprawiać twój przenośny rajski ogród duszy, wtedy cierpienie, choroba, starość i śmierć na pewno szybko znikną z całokształtu twojego życia.

Dzisiaj Ty jesteś tym, co było pomyślane wewnętrznie w twoim sercu przez całe twoje obecne życie, a także poprzednie wcielenia. Jest to suma wypadkowa, coś jakby wektor kierunkowy. Prawo rozwoju powiada zaś, że to, na czym skupiasz dzisiaj swoją uwagę i to wszystko o czym teraz myślisz stanie się w przyszłości jakością i doświadczeniem twojego życia. Dzisiaj słowem i myślą siejesz ziarno, które zbierzesz w przyszłości.

Wszystko to, co jest dzisiaj kodowane w umysłach ludzi tworzy nasienie dla ich przyszłości. Dlatego czytaj, myśl, mów, śpiewaj i oglądaj wszystko to, co jest o szczęściu, miłości, radości, o prawdzie, prostocie, sprawiedliwości i wszystkich Bogactwach Boga..."

fragment z książki:
SUKHA SUTRA – Świadomość Dobrobytu
autor: Himalaya Master
SZUKAJ na naszej stronie


OGŁOSZENIA
 
Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
CHIŃSKI
.
Prosimy o kontakt
na adres mailowy:
info@himalaya-tirtha.org

Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
HISZPAŃSKI
.
Prosimy
o kontakt na adres mailowy: 
sadadeva@yahoo.es
Tablica ogłoszeń
 
   
 

© 2005-2010 by Himalaya Tirtha Sangha.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów
zawartych na stronie bez zgody jej autorów jest ZABRONIONE.
Engine by CodaTeam

Kontakt: info@himalaya-tirtha.org


Firefox 3  Submit your website to 20 Search Engines - FREE with ineedhits!
 
strona zaprojektowana
i zarządzana na platformie
Apple Macintosh
komunikację oraz wymianę
danych z serwerem ftp
obsługuje TRANSMIT 3