HTS :: O nas ... :: News :: The Himalaya Master :: Biblioteka :: Uniwersytet Himalaya :: Galeria
Multimedia :: Podcast :: Złoty Brzask :: Warsztaty :: Zajęcia cykliczne :: Kalendarz Ezoteryczny
Prezenty dla sponsorów :: Tablica Ogłoszeń :: Linki :: Kontakt :: Wpłać dotację :: Mapa Strony
» HTS » Warsztaty

Follow us on:
UNIWERSYTET HIMALAYA
NAUKI MISTRZÓW
Ezoteryczny Uniwersytet
Duchowy HIMALAYA
Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia duchowych studiów korespondencyjnych.
Po zarejestrowaniu będziesz otrzymywać dwa razy w tygodniu Duchowe Orędzie Himalajskich Mistrzów w postaci lekcji i wykładów.
Liczba studentów: 878
Zarejestruj się
Biblioteka Wiedzy Ezoterycznej - katalog
SATSANG on WEB
Himalaya Master - odpowiedzi na pytania Uczniów, Studentów
Zbiory nauk duchowych:
Sûtry: HRIDAYA (Apokryfy)
Udâny: PMH
Ćakramy
Tajemna Wiedza o Ćakramach - ośrodkach świadomości i duchowych mocy!
Jogasutra
Księga Jogi - Ryszi Patańdźali. Komentarze
Gematria
Mistyczna Numerologia
Kosmogram Gematryczny
Listy od Mistrza
Duchowe nauki i rady zawarte w listach od Himalaya Master do Uczniów
Gâthâ
Nauki wierszem, poematy i powiedzenia metryczne
Słownik
Himalaya Wiki
 
 


KSIĄŻKI, SKRYPTY, CD
PREZENTY DLA SPONSORÓW
Nowości:
Devanagari
praca zbiorowa
blok do ćwiczeń
kaligrafii sanskrytu
Czohanija 2008
Himalaya Tirtha Sangha
Pieśni duchowe, bhadżany, hymny wedyjskie, mantramy nagrane podczas Festiwalu Czohanija 2008.
Sukha Sutra
The Himalaya Master
Płyta CD, 42 afirmacje piosenki, które pomagają rozwinąć cechy bogactwa duchowego i materialnego.
Przekazy Mistrza Himalaya TOM 2
Himalaya Master
Perły Duchowej Wiedzy. Kolejne odpowiedzi na nurtujące pytania, porady i wskazóowki. Autor prostuje wiele zagmatwanych zagadnień z dziedziny Rozwoju Ducha, Jogi, Medytacji, Religii, Mistyki.
Aktualna lista prezentów
 
 
Licznik odwiedzin: 4501407
Ostatnia aktualizacja strony:
16-06-2017, 00:18
Tematyka warsztatówWarunki uczestnictwa
Zajęcia popołudnioweKalendarz Ezoteryczny

Letni obóz: Ajurweda - Joga & Tantra
1-13 Lipiec 2017 - Beskidy
Prowadzi:
Śri Devi MataJi oraz Swami Śyam Baba

W programie:
Anahata ćakram. Otwieranie i oczyszczanie lotosów – Praca z Lotosem Słonecznym Manipura, Ćakra Ajńa - rozwój trzeciego oka (jasnowidzenia), rozwój mocy Kundalini-Śakti, głębokie medytacje z Naturą Anioły Natury – Rudra Deva. Medytacje przy ognisku. Nauka palenia świętych Ogni, Agnihotra. Rytuały obmywania Lingamu. Tantra – oczyszczanie, związki miłości, magia dobrobytu. Nauki i praktyki Starożytnych Mistrzów Dalekiego Wschodu! Żywioły, Anioły Natury, nauka o Niebiosach, relaksacja, tańce, śpiewy, asany, mudry, sesje oddechowe, uwalnianie od traumy i wiele innych atrakcji i niespodzianek. Program warsztatowy przeznaczony dla wszystkich chętnych praktykujących jogę (laja, bhaiszadźja, tantra, radża, etc.), a także dla wszystkich tych, którzy uczestniczyli już w dłuższych warsztatach jogi. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na warsztaty, czille i zgrupowania doskonalące i rozwijające Jaźń.

AJURWEDA – JOGA UZDRAWIANIA

Intensywne praktyki Ajurwedy i Jogi Uzdrawiania dla wszystkich pragnących pogłębić sztukę ajurwedyjskiego masażu, duchowego uzdrawiania i terapii duchowych. Uzdrawiające medytacje, Uzdrawianie na odległość. Leczenie dźwiękiem, Szmaragdowy Promień Uzdrawiania, Lecznicze światło Ur, Oczyszczanie splotu słonecznego, Rozwój Trzeciego Oka, asany, mudry, posty lecznicze, rece-ptury ziołowe, leczenie kamieniami, wodoterapia. Terapia dźwiękiem, terapie oddechowe, wizualizacja, relaksacja, Anioły Uzdrawiania, Mistrz Uzdrawiania Archanioł Rafael Joga Zdrowia i Długowieczności. Ścieżka nieśmiertelnych joginów, uzdrowicieli i cudotwórców. I wiele innych cieka-wych atrakcji dla uczestników warsztatów. Zapraszamy!
Koszt warsztatu:
informacja u organizatora

Organizator:
Himalaya Tirtha Sangha

Informacje i zapisy:
tel. 518 300 138
mail: priyasrimataji@gmail.com


Zajęcia odbywają się w pięknej Beskidzkiej okolicy górskiej nad strumykiem. O szczegóły proszę pytać organizatora. Zajęcia  rozpoczynają się 2 lipca a kończą 17 lipca. Należy przywieźć z sobą śpiwór, koc lub poduszkę do siedzenia na praktykach oraz chustę do okrycia ciała w czasie medytacji.

Uczestnictwo wyłącznie w całości programu. Program jest przeznaczony dla wszystkich chętnych osób praktykujących Laja, Tantra, Bhaiszadźja, Wadźrasattwa, Narajana, Wastoszpati Joga, Raja Yoga czy Kriya oraz dla wszystkich chętnych i zainteresowanych Ścieżką duchowego rozwoju.

Serdecznie zapraszamy na wspólne praktyki z
Śri Devi MataJi oraz Swami Śyam Baba


Śri Mata-Ji - duchowa nauczycielka, przewodniczka duchowa i terapeutka - przez adeptów rozwoju duchowego czule nazywana "Mateczką" - duchowością, zielarstwem, mistyką, uzdrawianiem i medytacją zajmuje się już od dziecka. Jednym z Nauczycieli duchowych Mistrzów i Przewodników Priyaśri Mataji był Wielki Mistrz i Cudotwórca Swami Premananda Maharaj z Tamil Nadu. Od roku 2000, Śri Mataji jako jedna z nielicznych osób na Zachodzie "Life Member" została Dożywotnią Członkinią Ashramu Premananda (Wielkiego Mistrza i Cudotwórcy) w Tamil Nadu na południu Indii. Śri Mataji związana jest z ezoteryczną tradycją duchową Orientu znaną jako Śri Vidya (Święta Wiedza). Praktykuje wszystko to, co uczy od 1977 roku, a do swych pierwszych poważnych Nauczycieli zalicza m.in. Śri Sathya Sai Baba i całą linię sukcesji Śri Sai Baba z Shirdi, Mistrzów Dalekiego Wschodu, a także Rabbi Ishu - nauczyciela Kaballah z Israela. Sri Priyaśri Mataji jest szacowną i godną czci przedstawicielką Starożytnej Himālaya Tirtha Tantra Jogi (Kundalini) i rozprzestrzenia prawdziwe Duchowe Braterstwo Ludzkości, wszędzie gdzie przybywa zasiewając Miłość, Pokój i Braterstwo Oświeconych Dusz. 

Transformujące weekendy oferowane są z Satsangami (Nauki), Sādhanami (Praktykami), Darśanami (Milczące Widzenia) i Duchowymi Tańcami Pokoju i Miłości!

Serdecznie zapraszamy na programy misteryjnej tantrycznej jogi, pracy z ćakramami i kundalini oraz uzdrawianiem prowadzone przez Mistrzynię Śri Priyaśri Mata-Ji w różnych miastach Polski. W programie warsztatów, obozów (czilli) i odosobnień grupowych jak i indywidualnych:
  • Mistyka Natury, Szamanizm, Joga Żywiołów i Tantra, Kundalini Joga, Atma-Krija, Taniec tantryczny, Święte Nabożeństwa (Pudże).
  • Indyjski Sufizm, Kabała i Mistyka Chrześcijańska, Medytacje z Aniołami, Podróże do Niebiańskich Świątyń, Święte Tańce Pokoju i Miłości, Oddanie Boskiej Woli, Uzdrawianie, Mistyczne Opowieści, Błogosławieństwa.

SZUKAJ na naszej stronie


OGŁOSZENIA
 
Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
CHIŃSKI
.
Prosimy o kontakt
na adres mailowy:
info@himalaya-tirtha.org

Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
HISZPAŃSKI
.
Prosimy
o kontakt na adres mailowy: 
sadadeva@yahoo.es
Tablica ogłoszeń
 
   
 

© 2005-2010 by Himalaya Tirtha Sangha.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów
zawartych na stronie bez zgody jej autorów jest ZABRONIONE.
Engine by CodaTeam

Kontakt: info@himalaya-tirtha.org


Firefox 3  Submit your website to 20 Search Engines - FREE with ineedhits!
 
strona zaprojektowana
i zarządzana na platformie
Apple Macintosh
komunikację oraz wymianę
danych z serwerem ftp
obsługuje TRANSMIT 3