HTS :: O nas ... :: News :: The Himalaya Master :: Biblioteka :: Uniwersytet Himalaya :: Galeria
Multimedia :: Podcast :: Złoty Brzask :: Warsztaty :: Zajęcia cykliczne :: Kalendarz Ezoteryczny
Prezenty dla sponsorów :: Tablica Ogłoszeń :: Linki :: Kontakt :: Wpłać dotację :: Mapa Strony
» HTS » Warsztaty

Follow us on:
UNIWERSYTET HIMALAYA
NAUKI MISTRZÓW
Ezoteryczny Uniwersytet
Duchowy HIMALAYA
Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia duchowych studiów korespondencyjnych.
Po zarejestrowaniu będziesz otrzymywać dwa razy w tygodniu Duchowe Orędzie Himalajskich Mistrzów w postaci lekcji i wykładów.
Liczba studentów: 878
Zarejestruj się
Biblioteka Wiedzy Ezoterycznej - katalog
SATSANG on WEB
Himalaya Master - odpowiedzi na pytania Uczniów, Studentów
Zbiory nauk duchowych:
Sûtry: HRIDAYA (Apokryfy)
Udâny: PMH
Ćakramy
Tajemna Wiedza o Ćakramach - ośrodkach świadomości i duchowych mocy!
Jogasutra
Księga Jogi - Ryszi Patańdźali. Komentarze
Gematria
Mistyczna Numerologia
Kosmogram Gematryczny
Listy od Mistrza
Duchowe nauki i rady zawarte w listach od Himalaya Master do Uczniów
Gâthâ
Nauki wierszem, poematy i powiedzenia metryczne
Słownik
Himalaya Wiki
 
 


KSIĄŻKI, SKRYPTY, CD
PREZENTY DLA SPONSORÓW
Nowości:
Devanagari
praca zbiorowa
blok do ćwiczeń
kaligrafii sanskrytu
Czohanija 2008
Himalaya Tirtha Sangha
Pieśni duchowe, bhadżany, hymny wedyjskie, mantramy nagrane podczas Festiwalu Czohanija 2008.
Sukha Sutra
The Himalaya Master
Płyta CD, 42 afirmacje piosenki, które pomagają rozwinąć cechy bogactwa duchowego i materialnego.
Przekazy Mistrza Himalaya TOM 2
Himalaya Master
Perły Duchowej Wiedzy. Kolejne odpowiedzi na nurtujące pytania, porady i wskazóowki. Autor prostuje wiele zagmatwanych zagadnień z dziedziny Rozwoju Ducha, Jogi, Medytacji, Religii, Mistyki.
Aktualna lista prezentów
 
 
Licznik odwiedzin: 4691071
Ostatnia aktualizacja strony:
16-06-2017, 00:18
Tematyka warsztatówWarunki uczestnictwa
Zajęcia popołudnioweKalendarz Ezoteryczny

Czohanija - Narodziny Światła
21-27 Grudzień 2017 - Beskidy
Prowadzi:
Śri Devi MataJi oraz Swami Śyam Baba

W programie:
Nowy Rok Ezoteryczny. Grupowe Odosobnienie dla tych, co podążają Drogą Duchowego Rozwoju. Nauka o karmie. Poszerzanie i oczyszczanie świadomości; praca z lotosem podpępkowym Swadhiszdana. Varuna Deva. Anioły Duchy Żywiołów. Głębokie relaksacje, medytacje i podróże do Niebiańskich Świątyń. Anioły. Modlitwy, Święte Tańce i Śpiewy Duchowe. Plejady. Odkrywanie Cudownych Mocy i Charyzmatów i sposoby ich rozwoju. Rozbudzanie i praca nad energią Kundalini-Śakti! Odpuszczanie karmy.
Koszt warsztatu:
Informacje u organizatora

Organizator:
Himalaya Tirtha Sangha

Informacje i zapisy:
tel. 0518 300 138
mail: priyasrimataji@gmail.com
Udział w Czohaniji powoduje usunięcie karmy 7 wcieleń!
Specjalne Błogosławieństwa Zawiązywania Karmy!

Zajęcia rozpoczynają się:
21 grudnia, a kończą 27 grudnia 3 godziny po zachodzie słońca. Można przyjechać dzień wcześniej 20 grudnia (wtedy jeden nocleg płatny dodatkowo) i mieć możliwość wzięcia udziału w wieczornej sesji praktyk o godz. 19.00. Chęć wcześniejszego wyjazdu proszę zgłosić z wyprzedzeniem u organizatora. Należy przywieźć ze sobą obuwie domowe, śpiwór albo koc lub poduszkę do siedzenia na praktykach oraz chustę do okrycia ciała w czasie medytacji.


 
Gorąco polecamy wszystkim osobom kultywującym duchową drogę wewnętrznego rozwoju wspólne medytacyjne praktyki w okresie 7 dni począwszy od Dnia Przesilenia Zimowego, 21 lub 22 grudnia. Jako osoby wiele razy uczestniczące w takim grupowym rytuale oczyszczania duszy i uzdrowienia umysłu oraz ciała możemy z doświadczenia jedynie polecać Czohaniję i bardzo serdeczni e zachęcać do brania udziału w całym cyklu nauki i praktyki. Można poznać dużo wspaniałych Duchowych Tańców i Mistycznych Praktyk.

Wspaniałe i głębokie nauki dotyczące Ćakramów, subtelnych ośrodków duszy, pełnia Światła i Miłości, wiele razy doświadczane drobne jak i wielkie cuda uzdrowienia czy odmiany losu na lepszy, to doskonałe świadectwo tantryczno-jogicznej Czohaniji prowadzonej przez doświadczonych Nauczycieli i Przewodników Drogi!

Szczególnie polecamy proces oczyszczania w Czohaniji tym, którzy poszukują uzdrowienia czy uwolnienia od życiowych cierpień! Każdego roku wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie, często o kilkudziesięcioletnim stażu duchowej praktyki podążania ścieżką! Specjalne atrakcje, sekretne praktyki Mistyki Wschodu i Zachodu! Jako wieloletni uczestnicy możemy powiedzieć, że nie jest się w pełni joginem, jeśli nie skosztowało się smaku cudownej Czohaniji!

Pozdrawiamy i zapraszamy!

„Wy jesteście Światłością Świata. Nie może się ukryć miasto na górze zbudowane. Nie zapalają też świecy i nie stawiają jej pod korcem, lecz na świeczniku, by świeciła wszystkim, którzy są w domu. Tak niechaj świeci wasza światłość przed ludźmi, aby widzieli dobre uczynki i chwalili waszego Ojca, który jest w Niebie!” Jezus z NazaretuPrzeczytaj także: Orędzie Noworoczne!
Bratczyna – Kutia – Swarog i Czohanija!


Śri Mata-Ji - duchowa nauczycielka, przewodniczka duchowa i terapeutka - przez adeptów rozwoju duchowego czule nazywana "Mateczką" - duchowością, zielarstwem, mistyką, uzdrawianiem i medytacją zajmuje się już od dziecka. Jednym z Nauczycieli duchowych Mistrzów i Przewodników Priyaśri Mataji był Wielki Mistrz i Cudotwórca Swami Premananda Maharaj z Tamil Nadu. Od roku 2000, Śri Mataji jako jedna z nielicznych osób na Zachodzie "Life Member" została Dożywotnią Członkinią Ashramu Premananda (Wielkiego Mistrza i Cudotwórcy) w Tamil Nadu na południu Indii. Śri Mataji związana jest z ezoteryczną tradycją duchową Orientu znaną jako Śri Vidya (Święta Wiedza). Praktykuje wszystko to, co uczy od 1977 roku, a do swych pierwszych poważnych Nauczycieli zalicza m.in. Śri Sathya Sai Baba i całą linię sukcesji Śri Sai Baba z Shirdi, Mistrzów Dalekiego Wschodu, a także Rabbi Ishu - nauczyciela Kaballah z Israela. Sri Priyaśri Mataji jest szacowną i godną czci przedstawicielką Starożytnej Himālaya Tirtha Tantra Jogi (Kundalini) i rozprzestrzenia prawdziwe Duchowe Braterstwo Ludzkości, wszędzie gdzie przybywa zasiewając Miłość, Pokój i Braterstwo Oświeconych Dusz. 

Transformujące weekendy oferowane są z Satsangami (Nauki), Sādhanami (Praktykami), Darśanami (Milczące Widzenia) i Duchowymi Tańcami Pokoju i Miłości!

Serdecznie zapraszamy na programy misteryjnej tantrycznej jogi, pracy z ćakramami i kundalini oraz uzdrawianiem prowadzone przez Mistrzynię Śri Priyaśri Mata-Ji w różnych miastach Polski. W programie warsztatów, obozów (czilli) i odosobnień grupowych jak i indywidualnych:
  • Mistyka Natury, Szamanizm, Joga Żywiołów i Tantra, Kundalini Joga, Atma-Krija, Taniec tantryczny, Święte Nabożeństwa (Pudże).
  • Indyjski Sufizm, Kabała i Mistyka Chrześcijańska, Medytacje z Aniołami, Podróże do Niebiańskich Świątyń, Święte Tańce Pokoju i Miłości, Oddanie Boskiej Woli, Uzdrawianie, Mistyczne Opowieści, Błogosławieństwa.

SZUKAJ na naszej stronie


OGŁOSZENIA
 
Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
CHIŃSKI
.
Prosimy o kontakt
na adres mailowy:
info@himalaya-tirtha.org

Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
HISZPAŃSKI
.
Prosimy
o kontakt na adres mailowy: 
sadadeva@yahoo.es
Tablica ogłoszeń
 
   
 

© 2005-2010 by Himalaya Tirtha Sangha.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów
zawartych na stronie bez zgody jej autorów jest ZABRONIONE.
Engine by CodaTeam

Kontakt: info@himalaya-tirtha.org


Firefox 3  Submit your website to 20 Search Engines - FREE with ineedhits!
 
strona zaprojektowana
i zarządzana na platformie
Apple Macintosh
komunikację oraz wymianę
danych z serwerem ftp
obsługuje TRANSMIT 3